Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Webové řešení pro FINAPRA Capital

Webové řešení pro FINAPRA Capital

FINAPRA Capital

Úspěšně jsme vytvořili a nasadili nový, uživatelsky jednoduchý web www.finapracapital.cz, který je určený k online obchodování s cennými papíry.

Cíl projektu

Cílem projektu bylo vytvořit nový, uživatelsky jednoduchý web pro klienta FINAPRA Capital, a.s., určený k online obchodování s cennými papíry, prostřednictvím platformy od svého partnera SAXO Bank. Hlavními funkcemi webu jsou sledování trhů v reálním čase, monitoring účtu klienty a zadávání pokynů k prodeji či nákupu.

Popis projektu

Hlavními požadavky bylo snadno použitelné a intuitivní rozhraní nových webových stránek. Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží námi vytvořený kreativní design i jednoduchá struktura webu.

Nedílnou součástí webu je možnost založení DEMO účtu, kde si uživatel může vyzkoušet investování nanečisto se všemi finančními produkty z celého světa. Během několika málo sekund nakoupit či prodat akcie, sestavit si vlastní portfolio cenných papírů, které odpovídá jeho investiční strategii  a sleduje jeho úspěšnost v čase. Demo účet vychází z verze ostrého účtu, kromě některých funkcí jako např. vybírání peněz z účtu.  Díky Univerzitě má uživatel možnost získat informace o obchodování na úrovni expertů.

Velmi důležitou součástí je redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta na jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu.

Web je plně připraven na reálné online obchodování po té, co získá FINAPRA Capital, a.s. licenci.

Zaujala vás tato reference?