Kariéra

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Kariéra

Dostupné pozice

Systémový Administrátor (PAM)


Hledáme zkušeného systémového administrátora, který se s námi stane specialistou na oblast Privileged Access Managementu.

 

Solution Architect (Identity Management)


Hledáme nového člena týmu, ze kterého by byli nadšení naši dlouholetí i noví klienti.

Budeš se angažovat v návrzích a realizaci řešení, odhadech pracností, stejně jako v komunikaci s klientem a menším týmem u nás ve firmě. A rovněž budeš mít příležitost sledovat novinky v oboru.

Solution Architect (Access Management)


Už více než 25 let nás baví informační technologie a vymýšlení řešení na míru, ale největší nadšení v nás budí oblast Identity & Access Managementu. Vybudovali jsme si na českém trhu nejširší realizační tým a nikdo si s námi nezadá v množství nástrojů, které ovládáme. Máme prsty ve většině nasazených řešení na našem území a s velkou chutí se pouštíme do dalších. A abychom mohli stavět nová řešení, potřebujeme dalšího šikovného kolegu!

 

Technical Consultant (Identity Management)


Naší specialitou je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech – Identity Management (IdM). Ovládáme hned několik různých nástrojů – komerční i open source. Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone, Česká pošta, Avast, Česká televize a další. Vybudovali jsme si nejširší realizační tým na poli Identity Managementu a jedeme stále kupředu.

A hledáme nové šikovné kolegy, pro které je oblast IT bezpečnosti výzvou a chtějí se naučit něco nového

Zeptejte se našich kolegů

Líná pusa, holé neštěstí.

Pořekadlo „Kdo se moc ptá, málo googlí“ u nás nezakořenilo, proto vám nabízíme možnost zeptat se našich kolegů na to, co vás zajímá.

Zajímají vás názory na pracovní prostředí, nebo máte dotaz ohledně technologií? Ptejte se! 🙂

Honza Solution Architect

CO V AMI DĚLÁM

Na našich IDM projektech se účastním všech fází projektu – od sběru požadavků od zákazníka, přes analýzu až po samotný vývoj a dokumentaci. Kromě toho také zadávám a následně provádím kontrolu práce našich IDM vývojářů.

Technologie, se kterými v AMI pracuji: midPoint, Java (Spring, Apache Wicket), Groovy, SQL, Active Directory, ApacheDS, REST/WSDL, Linux

Lukáš Project manager

Ahoj. Jmenuji se Lukáš.

CO V AMI DĚLÁM

Obvykle řídím zároveň tři až čtyři projekty u klientů. Některé z projektů jsou rozvojové a většinou se jedná o klienty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Zbylé projekty u nových klientů jsou pokaždé tak trochu výzvou, protože vstupuji na neprobádanou půdu. Každý projekt je především o komunikaci a práci s lidmi, kdy koordinuji nejen přidělený interní tým, ale také spoustu času trávím na schůzkách u klientů.

Mimo práci si rád zahraju nohejbal, něco na PC, nebo deskovku (většinou PnP RPG). 🙂

Jakub Servisní manažer

Zdravím, jmenuji se Jakub. V osobním životě jsem sportovní nadšenec. Mám rád téměř každý sport, zejména pak fotbal, kterému se již 25 let intenzivně věnuji a který je nedílnou součástí mého života. Ve volných chvílích rád sleduji významné sportovní akce, nebo třeba zajdu posedět s přáteli na příjemně vychlazené pivko.

CO V AMI DĚLÁM

V AMI plním funkci Servisního manažera. Mou hlavní pracovní náplní je práce se Service Deskem, komunikace se zákazníky a zajištění, že budou veškeré jejich servisní požadavky plněny včas a v souladu s podmínkami nastavenými ve smlouvě.

  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a použijí se Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google a jejich Smluvní podmínky.
  Galérie/>
  Galérie/>
  Galérie/>
  Galérie/>

  Umíme si práci užít

  HOMEOFFICE

  5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

  3 SICKDAYS

  ANGLIČTINA S PROFESIONÁLNÍM LEKTOREM

  MULTISPORT KARTA A PRAVIDELNÉ SPORTOVNÍ AMI LEKCE

  ZDRAVÉ OBČERSTVENÍ

  PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

  TEAMBUILDING

  ZÁZEMÍ PRO CYKLISTY

  PLAYSTATION

  PIANO V LOBBY PRAGA STUDIOS

  SDÍLENÉ KANCELÁŘE SCOTT.WEBER

  HR novinky

  Zakončení léta

  Zakončení léta

  Srpen jsme zakončili interní prezentací, kde jsme si shrnuli první letošní poločas a podívali jsme se, co všechno nás ještě čeká v tom druhém A co by to bylo za AMI akci, kdyby k tomu nebyla spousta dobrot a zábavy
  Letní kino

  Letní kino

  Movie nights u nás mají úspěch a tak jsme si minulý týden udělali i letní vydání pod širým nebem
  I.AM fit benefit

  I.AM fit benefit

  Čas prosezený v kanceláři je třeba kompenzovat pohybem, a proto si Amíci užívají náš nový benefit I.AM fit 💪 🤩 Pravidelné tréninky s Nelou Papadopulu jsou skvělým popracovním odreagováním 😊
  Ahoooj Amíci

  Ahoooj Amíci

  Tak jsme si na víkend objednali hezké počasí a vyrazili utužovat kolektiv na Berounku