Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Nasazení Microsoft SharePoint

Nasazení Microsoft SharePoint

Česká pošta

Implementace prostředí SharePoint v prostředí České pošty na technologii Microsoft SharePoint Server 2010 a agendy připomínkování a schvalování veřejných zakázek pomocí aplikace Nintex Workflow 2010 zasazené do prostředí MS SharePoint včetně technické podpory k předmětu plnění.

Cíl projektu

Cílem projektu byla implementace prostředí SharePoint na technologii Microsoft SharePoint Server 2010 a agendy připomínkování a schvalování veřejných zakázek pomocí aplikace Nintex Workflow 2010 zasazené do prostředí MS SharePoint včetně technické podpory k předmětu plnění.

Popis projektu

Prvním krokem projektu bylo provedení analýzy pro definici jednotlivých typů zakázek, procesů schvalování, definice požadavků na strukturu prostředí pro spolupráci, možností migrace současné aplikace veřejných zakázek a návrh řešení.

V průběhu realizace byly nasazeny MS SharePoint server a Nintex Workflow engine dle požadavků zákazníka specifikovaných v návrhu řešení v testovacím prostředí. Došlo ke změně navrhovaného antivirového řešení bez dopadu na očekávanou funkcionalitu.

Po důkladném otestování byla aplikace dočasně spuštěna pro ostrý provoz v testovacím prostředí z důvodu zpoždění dodávky HW v produkčním prostředí. V mezičase byla dopracována dokumentace k projektu a po dodání HW nic nebránilo spuštění aplikace v produkčním prostředí klienta.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?