Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Intranet Městské policie hl. m. Prahy

Intranet Městské policie hl. m. Prahy

Městská policie hl. m. Prahy

Aktualizace stávající verze intranetu s využitím technologie Liferay včetně implementace několika informačních miniaplikací. Intranetu poskytujeme podporu od roku 2014 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém servisu a rozvoji.

Cíl projektu

Cílem projektu byla aktualizace stávající omezené verze intranetu s využitím technologie Liferay včetně implementace několika informačních miniaplikací.

Popis projektu

V první fázi projektu proběhlo několik analytických schůzek u klienta, v rámci kterých byly sesbírány požadavky a očekávání na implementaci nového intranetu včetně změny jeho designu. Byla také definována struktura stránek, jejich rozložení, nastavení přístupových oprávnění dle úseků a obvodních ředitelství.

V průběhu implementace byly zpřístupněny některé standardní portlety Liferay a v případě potřeby přizpůsobeny dle přání zákazníka. Během realizace jsme se potýkali s některými problémy vyplývajícími zejména z použití nelicencované verze Liferay 6.0, například NTLM autentizace. Současně jsme také narazili na některé další věci, které byly deklarovány, že Liferay umí, přesto musely být doprogramovány.

V rámci oblasti miniaplikací jsme dodali několik užitečných aplikací, které pomohly uživatelům efektivněji pracovat – například implementace nástroje pro podepisování PDF dokumentů, konverze různých typů souborů do PDF, telefonní seznam, dosahy strážníků a další. Před nasazením do běžného provozu proběhlo školení a předání veškeré dokumentace k řešení.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?