Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha AMI Praha je generálním partnerem soutěže Žena regionu 2020
AMI Praha je generálním partnerem soutěže Žena regionu 2020

AMI Praha je generálním partnerem soutěže Žena regionu 2020

Od začátku dubna do konce května 2020 probíhá nominační kolo, na které následuje v průběhu letních měsíců hlasování o Ženu regionu 2020. V říjnu se uskuteční slavnostní galavečer v pořadí již 11. ročníku soutěže ŽENA REGIONU a AMI Praha bude opět u toho. Je nám ctí být generálním parnterem této významné soutěže.

O soutěži ŽENA REGIONU

Celonárodní soutěž ŽENA REGIONU je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost ani média většinou ani tušení.

Právě pro ně je od roku 2009 vyhlašována celonárodní soutěž, jejímž cílem je ocenit úsilí těchto výjimečných žen a zviditelnit jejich práci a výsledky. O titul Žena regionu se mohou ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout úctyhodných výsledků v kategoriích:

  • podnikání, politika a veřejná správa,
  • vzdělávání, věda a výzkum,
  • zdravotnictví a charitativní činnost,
  • umění, kultura a sport.