Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Rozvoje distribučního portálu

Rozvoje distribučního portálu

Pražská plynárenská Distribuce

Na podzim 2016 a na jaře 2017 jsme se věnovali projektu rozvoje distribučního portálu Pražské plynárenské Distribuce, a.s. V první fázi tohoto projektu došlo k upgradu portálové platformy Liferay ze současné verze 6.0.6 na verzi 6.2.

Cíl projektu

Hlavním cíle této fáze bylo zvýšit bezpečnost a minimalizovat riziko proti případným útokům, optimalizovat chyby platformy verze 6.0.6, zvýšit její spolehlivost, zabezpečit efektivnější práci uživatelů a v neposlední řadě taky udržet dostupnost podpory výrobce a tím zabezpečit dostupnost nových funkcionalit pro další rozvoj.

Popis projektu

Po dokončení této fáze jsme plynule navázali pracemi na rozvoji funkcionalit distribučního portálu. Požadavky na tyto změny byly vyvolány zaměstnanci z řad Pražské plynárenské Distribuce, a.s. a vedením této společnosti. Většina realizovaných požadavků byla zaměřena na zlepšení a zjednodušení práce uživatelů. Mezi zajímavé rozšiřující naprogramované funkcionality patří například zakomponování logiky automatického schvalování dodatků místo ručního zásahu obchodníka s následnou notifikací na příslušného managera nebo možnost obchodníka s plynem spravovat vlastní skupinu uživatelů, kterým deleguje práva pro práci na portálu.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?