Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Internetové prezentace a aplikace pro HELIA TRADE a K3 Sport

Internetové prezentace a aplikace pro HELIA TRADE a K3 Sport

Helia Trade

Pro společnosti HELIA TRADE a K3 Sport jsme připravili sadu internetových prezentací a aplikací pro zajištění podpory jejich vzájemně propojených obchodních aktivit – provozování kamenných prodejen se sportovním vybavením Helia Sport, provozování e-shopu a v neposlední řadě provozování nově vybudovaného lyžařského areálu Kouty. Spolupráce začala v roce 2010, kdy jsme začali budovat první webové stránky, a pokračuje neustálým rozvojem a podporou dodaných řešení dodnes.

Cíl projektu

Cílem projektu bylo prostřednictvím vytvoření nového webu a e-shop aplikace zvýšení prodejního výkonu sítě prodejen Helia Sport. Na web i e-shop aplikaci byly kladeny vysoké nároky směrem k využití nejnovějších trendů v oblasti e-commerce řešení. E-shop bylo nutné napojit na stávající proprietární skladový systém zákazníka, který nebyl připraven na plnohodnotnou integraci s okolními systémy.

Následně byly vytvořeny web a aplikace ActiveClub, které představují základ motivačního programu pro koncové klienty. Jde o integrační můstek mezi prodejnami, webem a lyžařským areálem. Cílem bylo vytvoření takového systému, který bude věrným zákazníkům počítat věrnostní body za nákupy v prodejnách i online, ale také přičítat body za naježděné kilometry v lyžařském středisku. To mj. obnášelo unikátní integraci na back-end systém turniketů lanovek.

Nakonec byl vytvořen web samotného lyžařského areálu Kouty.

Popis projektu

Klientovi byly zpracovány následující weby a aplikace:

Pro všechny webové prezentace byl využit redakční systém Amigo.

Zaujala vás tato reference?