Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

Extranet

Peugeot ČR

Pro společnost Peugeot Česká republika jsme vytvořili a provozujeme extranetový portál. Uživatelem extranetu jsou pracovníci ze sítě koncesionářů, působící v různých pracovních oblastech: marketing, reklama, autoservis, prodej vozů, management.

Popis projektu

Extranet slouží zejména jako DMS. Dokumenty vkládají uživatelé z Peugeot ČR a z externích spolupracujících agentur. Nejrozsáhlejší částí extranetu jsou dokumenty – podklady pro reklamní kampaně. Jedná se o soubory grafických, textových nebo zvukových formátů. Každý soubor může mít připojen také svůj náhled ve formátu PDF nebo JPG.

Součástí extranetu je aplikace na aktualizaci základních údajů o koncesionářích, která zajišťuje synchronizaci dat mezi interním systémem Peugeot ČR a extranetem.

V současnosti má extranet přes 200 uživatelů a je nezbytným komunikačním nástrojem společnosti Peugeot ČR.

Peugeot Extranet je integrační projekt sdružující v sobě několik aplikací. Pro přihlašování se používá Open SSO technologie, která řeší Single sign-on (SSO) přihlašování (autentizace uživatele v jedné aplikaci se používá pro autorizaci uživatele v jiných aplikacích). Na správu poboček, uživatelů a uživatelských skupin s různými právy slouží portálové řešení Liferay. Uživatelé a uživatelské skupiny se ukládají v adresářovém serveru Open DS. Pro správu dokumentů se používá Enterprise Content Management (ECM) systém Alfresco. Aplikace je doplněna o J2EE modul, který slouží pro synchronizaci dat s interním systémem ve společnosti Peugeot. Aplikace běží nad aplikačním serverem GlassFish.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?