Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference
Odvětví:
Všechny
Kompetence:
Všechny
Řešení:
Vývoj na míru
Seřadit:
Od nejnovějších

Dodávky systémových, programátorských a konzultačních činností pro nemocnici Na Homolce

Dodávky systémových, programátorských a konzultačních činností pro nemocnici Na Homolce.

Provozní financování v Liferay portálu pro UniCredit Leasing

Aplikace umožňuje importérovi vkládat data faktur vozů dodaných dealerům, centrále UCL tato data kontrolovat a dle zjištěných údajů vyplácet peníze. Prodejcům je umožněno sledovat průběh celého procesu.

Provozní financování Hyundai a Kia

Zajištění technické podpory při nastavení spolupráce s importéry Hyundai a Kia pomocí webových služeb pro společnost UniCredit Leasing CZ, a.s.

Provozní financování Mazda

Nastavení spolupráce s novým kooperačním partnerem Mazda v rámci provozního financování UniCredit Leasing CZ, a.s. Řešení zahrnuje technické zajištění přesunu dat celého portfolia provozního financování od společnosti Credium do společnosti UniCredit Leasing CZ, a.s.

Provozní financování Fiat

Nastavení spolupráce s novým kooperačním partnerem Fiat v rámci provozního financování UniCredit Leasing CZ, a.s.. Řešení zahrnuje technické zajištění přesunu dat celého portfolia provozního financování od společnosti Credium do společnosti UniCredit Leasing CZ, a.s.

Podepisování PDF pilot Jaguar Land Rover

Elektronického podepisování vygenerovaného PDF dokumentu obsahující vozy k financování/potvrzení v rámci provozního financování společnosti UniCredit Leasing CZ, a.s.

Provozní financování Jaguar Land Rover

Nastavení spolupráce s novým kooperačním partnerem Jaguar Land Rover v rámci provozního financování UniCredit Leasing CZ, a.s. Řešení zahrnovalo technické zajištění přesunu dat celého portfolia provozního financování od společnosti Credium do společnosti UniCredit Leasing CZ, a.s.

Provozní financování

Společnost UniCredit Leasing (dříve CAC LEASING) používá pro provozní (zálohové) financování automobilů na míru vyvinutou internetovou aplikaci spojující importéry s prodejci automobilů a centrálou společnosti. Projekt zvítězil v prestižní soutěži IEA 2010.