Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Znovu se zúčastníme veletrhu pracovních příležitostí Šance

Znovu se zúčastníme veletrhu pracovních příležitostí Šance

Po úspěšné jarní premiéře se znovu chystáme na veletrh pracovních příležitostí ŠANCE, který se uskuteční ve dnech 11. a 12. listopadu 2008 v prostorách VŠE v Praze na Žižkově. Rádi vás přivítáme ve středu 12. listopadu na stánku č. 3 v přízemí atria Rajské budovy.

Na veletrh můžete vyrazit dobře připraveni, protože už nyní se můžete v sekci Kariéra podívat na přehled volných pracovních pozic. Na našem stánku si pak můžete popovídat se zaměstnanci společnosti a získat tak lepší představu o tom, jaké to je pracovat v AMI Praha.

Kromě nabídky volných míst přicházíme také s možností vedení vaší bakalářské nebo diplomové práce. Na veletrhu se můžete podívat na naše návrhy témat nebo s námi konzultovat vaše vlastní nápady.

Speciálně pro veletrh jsme připravili soutěž, při které budete mít možnost seznámit se s několika našimi (brzy možná i vašimi) kolegy a zjistit něco málo o tom, co dělají. Zároveň budete mít šanci vyhrát digitální fotoaparát FujiFilm s rozlišením 10 megapixelů nebo trendy Powerball.

Těšíme se na vás!