Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Tabletová aplikace Showroom pro Hyundai
Tabletová aplikace Showroom pro Hyundai

Tabletová aplikace Showroom pro Hyundai

Showroom je nativní aplikace založená na platformě Android, jejímž koncovým uživatelem je prodejce vozů Hyundai. Prodejce je nyní schopen přímo v prostoru autosalonu vytvořit zákazníkovi konfiguraci vozu včetně předběžné kalkulace. Přímo z aplikace je možné zaslat nabídku konfigurovaného vozu. Prodejce tedy vůbec nemusí odcházet ke svému stolnímu počítači a je v neustálém kontaktu se zákazníkem.

Aplikace Showroom má velice intuitivní ovládání a je tak velice snadné s ní pracovat. Záměrně nebyla vytvořena uživatelská příručka a i přesto prodejci tuto aplikaci bez problémů používají.

Nejdůležitější částí aplikace je zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který je optimalizován pro tablety. Neustále jsou tak k dispozici možnosti nastavení i cena konfigurovaného vozu a tak je možné vůz maximálně přizpůsobit potřebám klienta.

Data v tabletu jsou neustále synchronizována pomocí PUSH technologie, aby byla zajištěna identická data ve všech systémech. S tabletovou aplikací je samozřejmě možné pracovat i off-line a tím je zajištěna volnost pohybu prodejce i klienta.

„Aplikace Showroom přináší zcela nový pohled na komunikaci se zákazníkem v rámci prostoru autosalonu. Naši prodejci mohou být se zákazníkem přímo na prodejně a v reálném čase s ním vytvářet konfiguraci vozu včetně předběžné kalkulace. S aplikací jsme velmi spokojeni a věříme, že našim zákazníkům usnadní výběr našich vozů“, říká Miloš Adámek PR manažer společnosti Hyundai Motor Czech.

Více čtěte v Referencích.