Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Společnost AMI Praha a.s. obléká nový kabát
Společnost AMI Praha a.s. obléká nový kabát

Společnost AMI Praha a.s. obléká nový kabát

Společnost AMI Praha a.s. změnila nejen svou image. Z původní AMI – internet innovation je nyní AMI – software & systems. Důvodem rebrandingu je rozšíření portfolia služeb směrem k podnikovým řešením a aplikacím a jejich intergrace pomocí nástrojů Identity Managementu.

 

„Nové logo by mělo změnit vnímání naší společnosti a značky AMI. Nejsme již jen tvůrci www řešení, ale jsme schopni realizovat i projekty v rámci podnikové infrastruktury, zejména pak v oblasti bezpečnosti dat a jejich integrace.“ vysvětluje Ing. Kamil Douděra, MBA., generální ředitel společnosti.

 

AMI Praha a.s. na trhu působí již od roku 1996 a je zakládajícím členem Asociace.biz, která sdružuje přední české dodavatele internetových a intranetových řešení. AMI je business partnerem společnosti Oracle a držitelem certifikátů pro řízení jakosti dle normy ISO 9001:2009 a pro řízení bezpečnosti informací dle normy ISO 27001:2006.

Mezi klienty společnosti patří ČEZ, Česká pošta, Telefónica O2 Slovakia, skupina UniCredit, MADETA, Peugeot ČR, Plzeňský Prazdroj a další.