Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Splatkomat.cz pro UniCredit Bank
Splatkomat.cz pro UniCredit Bank

Splatkomat.cz pro UniCredit Bank

Pro našeho klienta UniCredit Bank jsme vytvořili novou microsite Splatkomat.cz. Ta slouží jako podpora ke kampani na spotřebitelské úvěry a splňuje zadané požadavky:
– kalkulátor na výpočet konsolidovaných úvěrů;
– vizuální propojenost s kampaní;
– animované intro znázorňující princip konsolidace;
– propojení s akvizičními nástroji.

Stránka je připravena ve flashové i neflashové verzi jako součást kampaně na spotřebitelský úvěr Presto. Microsite obsahuje kalkulátor, ve kterém si uživatel spočítá, o kolik může splácet méně, nebo o kolik si může půjčit více. Pokud samozřejmě využije konsolidaci úvěrů od UniCredit Bank. Kalkulátor vizuálně navazuje na TV spot a je součástí ucelené kampaně klienta.

 

Hodnocení klienta:

„Společně s agenturou AMI Praha jsme úspěšně a ve velmi krátké době aplikovali nový produkt, který v oblasti Interactive komunikuje banka na microsite www.splatkomat.cz. AMI Praha byla u projektu od počáteční fáze, což se jasně potvrdilo jako dobrá strategie. Agentura se od počátku velmi aktivně zapojila, konzultovali jsme s ní klíčové záležitosti a díky jejich flexibilitě, rychlosti a proaktivitě jsme společně zvládli projekt připravit v extrémně krátké době a v souladu s ostatními komunikačními nástroji.“

 

Prokop Holeček

Manager Advertising & Brand Management

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.