Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Nové webové stránky pro sběratele a investory do umění
Nové webové stránky pro sběratele a investory do umění

Nové webové stránky pro sběratele a investory do umění

Pro společnost UniCredit Bank jsme připravili novou internetovou prezentaci www.artbanking.cz. Stránky vznikly v návaznosti na nedávno uvedenou exkluzivní službu banky nabízející profesionální poradenství v oblasti ArtBanking. Novou službu nabízí UniCredit Bank klientům privátního bankovnictví.

„Zájemci na stránkách naleznou nejen bližší informace k nabízenému ArtBankingu, ale také aktuality ze světa umění či kalendář výstav konaných po celém světě,“ upřesňuje obsah stránek Marina Votrubová, Privátní bankéř / Artbanking. K nahlédnutí je také galerie
obrazů a fotografií ze sbírek UniCredit Group.

Na českém bankovním trhu představila UniCredit Bank službu
ArtBanking jako novinku v listopadu 2007. Poradenství banka poskytuje v oblasti nákupu a prodeje uměleckých děl, při sestavování sbírek a jejich zhodnocování a v oblasti komplexní odborné péče o umělecké předměty.

„Služba přitom není určena jen milovníkům umění a v oboru zběhlým sběratelům, ale i těm, kteří v této oblasti začínají,“ dodává Jan Troníček, ředitel divize privátního bankovnictví UniCredit Bank. Nespornou výhodou poskytované služby je centralizace různorodých požadavků klientů v jednom místě a také osobní a diskrétní přístup ke každému z nich.

Text byl převzat z tiskové zprávy UniCredit Bank ze dne 9. 1. 2008.