Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Inovativní webová prezentace pro C-IN
Inovativní webová prezentace pro C-IN

Inovativní webová prezentace pro C-IN

Cílem projektu bylo vytvořit unikátní a inovativní webovou prezentaci, která bude utvářet image společnosti ve světě a představí návštěvníkům nejen společnost C-IN, ale i její činnost, realizované a plánované akce. 

Mezi hlavní požadavky bylo zakomponování šesti barev z C-IN manuálu a dále pak byl kladen velký důraz na vizuálnost celého webu. Web byl navržen v responzivním designu a odráží nejnovější trendy webové tvorby.

Jedná se již několikátou generaci webu, kterou AMI Praha pro společnost C-IN realizovala. Požadavkem bylo zachování a vylepšení stávající funkčnosti (např. doplnění o timeline apod.), zachování obsahu, zachování české a anglické jazykové verze. Stránky jsou pojaty především jako vizuální prezentace, kde je kladem důraz na image přední mezinárodní kongresové agentury, která na trhu působí již od roku 2002.

„Nový web nás opět posouvá o kousek dál před naši konkurenci. Web splňuje veškeré naše požadavky a je utváří image naší společnosti. Návštěvníci mají nyní k dispozici krásné a přehledné stránky, kde najdou veškeré potřebné informace o nás a námi realizovaných a připravovaných akcích. Rád bych poděkoval týmu AMI Praha za profesionální přístup a bezchybnou realizaci. S AMI je vždy radost pracovat“, říká Aleš Pejsar, Director of Sales and Marketing ve společnosti C-IN.

Web www.c-in.eu je přihlášen do aktuálního ročníku ankety WebTop100.