Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Hyundai má v ČR zcela nový web od AMI Praha
Hyundai má v ČR zcela nový web od AMI Praha

Hyundai má v ČR zcela nový web od AMI Praha

Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží funkce vyhledávání i jednoduchá struktura webu.

Nedílnou součástí stránek je i zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který přehledně vede zákazníky k požadované výbavě a personalizaci vozu. Zákazník v každém okamžiku vidí cenu i konfiguraci zvoleného auta. Po ukončení výběru, může zvolenou konfiguraci vytisknout, nebo odeslat přímo prodejci značky Hyundai.

Web využívá redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu. Web je napojen na centrálním CRM systém Siebel Analytic, který je v pravidelných intervalech synchronizován a je připraven na integraci s dalšími systémy.

Nový web byl dodán ve velmi krátkém čase a splňuje veškeré naše požadavky. Návštěvníci mají nyní k dispozici nové a velice přehledné stránky, kde najdou veškeré potřebné informace o nás a které jim usnadní i výběr vozů Hyundai“, říká Miloš Adámek PR manažer společnosti Hyundai Motor Czech.

Více čtěte v Referencích.