Novinky

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha AMI Praha vstupuje do konsorcia se společnostmi Huawei a Clarystone
AMI Praha vstupuje do konsorcia se společnostmi Huawei a Clarystone

AMI Praha vstupuje do konsorcia se společnostmi Huawei a Clarystone

Společnost AMI Praha je dlouhodobým obchodním partnerem společnosti Huawei pro oblast datové komunikace a hardware. Abychom dokázali lépe reagovat na potřeby trhu, spojujeme síly s dalším stabilním partnerem společnosti Huawei, se společností Clarystone. 

 

O společnosti Huawei

Huawei je přední globální poskytovatel informačních a komunikačních technologií s vizí obohatit život prostřednictvím komunikace. Společnost Huawei vytvořila portfolio end-to-end ICT řešení, která poskytují zákazníkům konkurenční výhody v oblasti telekomunikací a podnikových sítí, zařízeních a cloud computingu. 150 000 zaměstnanců společnosti Huawei po celém světě se zavázalo k vytvoření maximálních hodnot pro telekomunikační operátory, podniky a spotřebitele. Huawei přináší inovativní ICT řešení, produkty a služby, které jsou nasazeny ve více než 170 zemích a které obslouží více než jednu třetinu světové populace. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a je soukromou společností, která je v plném vlastnictví svých zaměstnanců.

www.huawei.com

 

O společnosti Clarystone

Společnost Clarystone byla založena jako obchodní společnost v srpnu roku 2007 v Brně lidmi s dlouholetými zkušenostmi v oblasti poskytování telekomunikačních řešení pro podnikovou sféru. Od roku 2008 je systémovým integrátorem, který se zabývá poskytováním řešení v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu. Naši lidé se opírají o dlouholeté zkušenosti z oblasti telekomunikací, pobočkových ústředen a datových sítí a naší přidanou hodnotou je zákaznicky orientovaný pohled a řada unikátních aplikací nad datovou a telekomunikační infrastrukturou.

www.clarystone.com